0_Македонија.ПорталОпштествоПолитика

Меѓународна научна конференција „Влијанието на големите сили врз безбедноста на малите држави“

Меѓународна научна конференција „Влијанието на големите сили врз безбедноста на малите држави“ по десетти пат по ред ќе се одржи денеска и утре во Охрид, во организација на Факултетот за безбедност-Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close