Фудбал

Леонардо нема да дозволи Нејмар да си замине од ПСЖ

Новиот спортски директор на Пари Сен-Жермен, Леонардо нема да дозволи напаѓачот Нејмар да оди во друг клуб ова лето.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close