Кошарка

Крива Паланка домаќин на финалниот турнир за кошаркарки до 16 години

Кошаркарскиот клуб Крива Паланка е домаќин на државниот финален турнир за девојки до 16 години што ќе се одржи на 11 и 12 Јуни во спортска сала "Бранители 2001".

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close