Кошарка

Крива Паланка домаќин на финалниот турнир за кошаркарки до 16 години

Кошаркарскиот клуб Крива Паланка е домаќин на државниот финален турнир за девојки до 16 години што ќе се одржи на 11 и 12 Јуни во спортска сала "Бранители 2001".

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close