0_Спорт.ПорталФудбал

Ковач бара четири засилувања

Тренерот на Баерн Минхен, Нико Ковач, побара од раководството да му обезбеди уште засилувања во текот на летниот трансфер прозорец.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close