0_МИА Истражува.ПорталБалканБалкан.ПорталДописници СветТема

Костас Бакојанис – градоначалникот што сака да ја издигне Атина високо

Не сакаме да изгубиме ниту еден ден, не сакаме да изгубиме ниту една минута, ќе се бориме да ја издигнеме Атина високо, порача новиот градоначалник на грчката престолнина по средбата со неговиот колега во заминување.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close