БизнисБизнис.ПорталСветСвет.Портал

Гугл подготвен да плаќа даноци во држави каде што прави промет

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close