0_Web_АктуелноВидеоДописници МКДОпштински вести

Дождот во Охрид повторно ги исфрли на површина старите проблеми

Невреме проследено со интензивни врнежи од дожд попладнево го зафати Охрид.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close