0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Дискусија на отворено „Граѓаните за државата или државата за граѓаните?!“

Мултимедијален настан и панел дискусија на отворено на тема „Граѓаните за државата или државата за граѓаните?!“ организира денеска Здружението на граѓани „Цивил“ во Градскиот парк во Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close