Политички партии

Димовски: Заев е во тотален хаос, а со тоа ја турка и државата во калта во која самиот се валка

Дозволете хронолошки да ги разјасниме сите апсурди во кои западна Заев во едно деноноќие. Зоран Заев е во тотален хаос, а со тоа ја турка и државата во калта во која самиот се валка

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close