0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Диаби е ново засилување на Баер

Францускиот репрезентативец и сега веќе поранешен фудбалер на ПСЖ, Муса Диаби потпиша петгодишен договор со германскиот Баер Леверкузен.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close