0_Магазин.ПорталПатувања

Десетте туристички заповеди за Сплит

Градоначалникот на хрватскиот град Сплит на фејсбук-профилот објави 10 правила за гостите, кои ги очекува оваа летна сезона.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close