Општински вестиСкопје

Бутел и Мостар потпишаа Меморандум за соработка и пријателство

Промоција и јакнење на пријателските врски, е целта на потпишаниот Меморандумот за соработка и пријателство меѓу Општина Бутел и Градот Мостар.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close