БалканБалкан.Портал

БиХ отвора конзулати во Нови Пазар и Риека

Претседателството на БиХ одлучи да отпочне процедура за отворање на генерлани конзулати на БиХ во Нови Пазар и Риека.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close