Најава на настани

МИА најави – свет

Посета на американскиот претседател Доналд Трамп на Јапонија

25 мај 2019

Токио Посета на американскиот претседател Доналд Трамп на Јапонија

Париз Протести на „жолтите елеци” – 28-та недела во Франција

Париз Меѓународен форум за климатските промени

Тел Авив
Протести на опозицијата против израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху

ТиранаПротести на опозицијата против албанскиот премиер Еди Рама

Back to top button
Close