0_Спорт.ПорталSport.SlajderРакомет

Извлечени полуфиналните двојки за македонскиот ракометен куп

Во просториите на РФМ денеска беа извлечени полуфиналните двојки од Купот на Македонија во машка и женска конкуренција.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close