0_Магазин.ПорталЗанимливости

Излегувајќи од автопералница го искршила „мерцедесот“ (видео)

На Американка ѝ успеа нешто што ретко кому би му успеало: излегувајќи од автопералница удри во ѕидот пред себе и го искрши својот „мерцедес“.

Лос Анџелес, 20 мај 2019 (МИА) – На Американка ѝ успеа нешто што ретко кому би му успеало: излегувајќи од автопералница удри во ѕидот пред себе и го искрши својот „мерцедес“.

Имено, жената при излегувањето од автопералницата требало само да сврти надесно кон излезот, дури и да не ја видела големата стрелка на бетонот, како и ѕидот пред неа.

Со уништувањето на скапото возило, таа скрши и многу машки срца, а видеото од сето тоа стана хит кај интернет-сеирџиите. си/сп/

Таг
Back to top button
Close