0_Спорт.ПорталФудбал

Јувентус му го понуди Игуаин на Интер

Јувентус сака да го продаде напаѓачот Гонзало Игуаин во летниот трансфер прозорец. Во моментов, 31-годишниот Аргентинец настапува за Челзи како позајмен играч.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close