Фотосервис

Прес за претстојната посета на папата Франциск

Премиерот Зоран Заев, државниот секретар на Министерството за надворешни работи, Виктор Димовски и скопскиот бискуп и струмичко-скопски епарх, монс. Киро Стојанов на прес-конференција информираа за претстојната посета на папата Франциск

Back to top button
Close