0_Магазин.ПорталСцена

По сагата околу неверството, Џордин Вудс „продолжува понатаму“

По сагата околу наводното неверство на манекенката Џордин Вудс со Тристан Томсон, таа на Инстаграм објави своја фотографија во црни бикини, нагласувајќи дека го надминала сето тоа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close