0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Отсуството на судијата Ставрев го одложи судењето за „Титаник“

Судењето за предметот „Титаник“ на Специјалното јавно обвинителство продолжува на 23-ти април, откако денешното рочиште се одложи поради отсуство на судијата Огнен Ставрев.


Таг
Back to top button
Close