0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Манчестер јунајтед постави негативен рекорд

Манчестер јунајтед попладнево загуби од Евертон со убедливи 0:4 натпреварот од 35-тата рунда од шампионатот на Англија и постави негативен рекорд во примени голови во една сезона.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close