0_Магазин.ПорталСцена

Кање Вест се расплака при изведбата на новата песна (видео)

Популарниот рапер Кање Вест при изведбата на новата песна „Water" на Коачела фестивалот, не можеше да им одолее на емоциите, па се расплака пред публиката.

Лос Анџелес, 22 април 2019 (МИА) – Популарниот рапер Кање Вест при изведбата на новата песна „Water” на Коачела фестивалот, не можеше да им одолее на емоциите, па се расплака пред публиката.

Видеото од сè тоа, стана хит на интернет. Кога пејачот почнува да плаче, камерата се доближува во широк кадар, за да му ги сними и солзите.

Во тие мигови, пејачот паднал на колена и останал „замрзнат“ неколку секунди. си/

Таг
Back to top button
Close