0_Спорт.ПорталКошарка

Илиевски: Покажавме карактер кога ни беше многу тешко

Тренерот на Блокотехна, Марјан Илиевски има причини за задоволство, бидејќи неговиот тим избори финале во купот и покрај тоа што гостите во првото полувреме имаа и двоцифрена предност.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close