0_Спорт.ПорталКошарка

Гостивар ќе продолжи со настапите во Супер-лигата

На состанок на Управниот одбор на Кошаркарскиот клуб Гостивар, кој вонредно заседаваше после случувањата и елиминацијата од куп натпреварувањето, беше одлучено тимот да продолжи да настапува во Супер-лигата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close