0_Спорт.ПорталSport.SlajderТенис

Фоњини го освои трофејот во Монте Карло

Италијанскиот тенисер Фабио Фоњини го постигна најголемиот успех во неговата кариера, откако попладнево го освои трофејот на Мастерсот во Монако.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close