РезултатиФудбал

Бензема му донесе победа на Реал на дуелот со Хуеска

Реал Мадрид ја победи Хуеска со 3:2 во натпревар од 29.коло на шпанската Примера.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close