0_Спорт.ПорталФудбал

Абрамович за прв пат по 10 години не закупи ложа на стадионот на Челзи

Сопственикот на Челзи, Роман Абрамович, за првпат по скоро 10 години, не закупи ВИП ложа на стадионот „Стамфорд Бриџ“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close