БалканБалкан.Портал

УНЕСКО: Без наше одобрение не е можна промена на статусот на „Света Софија“

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close