СветСвет.Портал

Снежно невреме во САД

Снежна бура зафати повеќе делови на САД, што доведе до откажување на авионски летови и затворање на патишта.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close