ЕвропаЕвропа.Портал

Системот на ЕУ против дезинформации ќе почне со работа од следната недела

Системот на ЕУ превенирање дезинформации ќе почне со работа в понеделник, соопшти денеска Европската комисија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close