СветСвет.Портал

Паника низ Германија, евакуација поради дојави за поставени бомби

Во неколку града низ Германија беа евакуирани градските собранија по дојави за бомби, објави весникот „Билд".

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close