0_МИА Истражува.ПорталSvet.SlajderДописници СветЕвропаЕвропа.ПорталТема

Одлагањето на брегзитот засега најизвесна опција 

Со синоќешното отфрлање на Договорот за истапувањето на Велика Британија од ЕУ од страна на британскиот Парламент, зголемена е неизвесноста за иднината на односите помеѓу ЕУ и Обединетото Кралство.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close