БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Одбележани 13 години од смртта на Слободан Милошевиќ без државна делегација

Во Србија денеска се одбележуваат 13 години од смртта на поранешниот претседател Слободан Милошевиќ, но без присуство на државна делагација.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close