БалканБалкан.Портал

Нова платформа на Приштина: Нема преговори за државата

Копретседавачот на тимот за дијалог на Приштина со Белград, Фатмир Лимај во Парламентот ја претстави платформата за продолжување на тој процес.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close