0_Магазин.ПорталСцена

„Лајф енд стајл“: Анџелина Џоли ќе се мажи за милијардер

Филмската ѕвезда Анџелина Џоли ќе се мажи за милијардер, објави списанието „Лајф енд стајл“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close