БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Кандидатите на Нова демократија за локалните избори во водство според тајните анкети на грчката влада

За двете најголеми грчки општини, Атина и Солун, во пресрет на локалните избори во мај, грчкиот весник „Етнос“ ги објавува тајните истражувања на јавното мислење нарачани од грчката Влада.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close