Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Излезни анкети: Комичарот Зеленски освои најмногу гласови

Комичарот Володимир Зеленски освои најмногу гласови на претседателските избори денеска во Украина, но не доволно за да победи уште во првиот круг, покажуваат анкетите.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close