0_Магазин.ПорталЗанимливости

Форбс: На листата најбогати, 11 отсто се жени

Од 2.043 најбогати луѓе на светот на Листата на Форбс, 227 се жени, кои заедно поседуваат 852,8 милијарди долари.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close