0_Магазин.ПорталСцена

Ендрју Риџли пишува книга за пријателството со Џорџ Мајкл

Како пријател од училиште, а потоа и колега и член на бендот „Вем!“, Ендрју Риџли веројатно го познавал Џорџ Мајкл подобро од кого било друг. Така, тој неодамна ја најави и својата книга за нивното пријателство и основањето на популарното дуо

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close