0_Спорт.ПорталSport.SlajderКошаркаРезултати

Дабл-дабл за Јокиќ во 50. победа на Денвер

Српскиот центар Никола Јокиќ прикажа уште една одлична партија во „Пепси центар“ во Денвер и со 23 поени и 15 скока го предводеше својот тим до триумф над Детроит.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close