Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Британските пратеници ја отфлија можноста за Брегзит без договор

Британските пратеници вечерва ја отфрлија можноста за излез од ЕУ без договор.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close
Close