БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Белград бара Интерпол да не го разгледува новото барање за прием на Косово

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close