СветСвет.Портал

Авион со 256 патници принудно слета во Нова Каледонија, нема повредени

Авион  со 256 патници принудно слета на француската тихоокеанска територија Нова Каледонија. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close