ЕвропаЕвропа.Портал

Анкета: Меркел сè попопуларна

Расте популарноста на германската канцеларка Ангела Меркел, која влегува во последната фаза од својот мандат, покажуваат резултатите од најновата анкета на „Дојчландтренд“ по нарачка на „Велт“ и АРД.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close