0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Зошто папарацата сè повеќе ги тужат познатите личности

Низа тужби се поведени против познати личности поради објави на социјалните мрежи

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close