0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитикаХроникаХроника.Портал

Завршни зборови на одбраната за „27 април“

Со завршни зборови на одбраната денеска во Кривичниот суд во Скопје треба да продолжи судењето за случувањата во Собранието на 27 април 2017 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close