0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikëVideo deklaratë

Zaev nga Sarajeva: Bashkimin që e krijon sporti duhet të reflektojë në gjithë Ballkanin

Shkup, 11 shkurt 2019 (MIA) - Bashkimi dhe uniteti të cilat i krijon sporti duhet të reflektojnë në gjithë Ballkanin dhe së bashku të lëvizim drejtë së ardhmes evropiane, theksoi kryeministri Zoran Zaev në Sarajevë, Bosnje dhe Hercegovinë, pas ceremonisë së hapjes së Lojërave Olimpike Rinore në stadiumin "Asim Ferhatoviq Hase".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close