0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev: Mikja jonë Greqia e para e ratifikoi Protokollin për në NATO

Pas ratifikimit të Protokollit për anëtarësim në NATO në Parlamentin e Greqisë, kryeministri Zoran Zaev në profilin e tij zyrtar në Fejsbuk shkroi se Greqia është vendi i parë që e ratifikoi Protokollin dhe "Me krenari themi se ne jemi NATO!".

Back to top button
Close