0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev: Ende debatohet për zgjedhjet e parakohshme, është e mundur edhe kandidat konsensual presidencial

LSDM-ja ende nuk e ka qëndrimin e saj definitiv nëse do të shkojë në zgjedhje të parakohshme, sepse dilema është nëse do të shkohet në mandat të dytë ose të fokusohen në eurointegrime dhe marrje të datës për bisedimet inkuadruese me BE-në", deklaroi sot kryeministri Zaev.

Back to top button
Close