БизнисБизнис.ПорталЕкономија

За првиот Европски квиз на парите во Македонија пријавени 3 000 ученици

Три илјади деца од 145 одделенија од основните и од средните училишта во Македонија се пријавија да учествуваат на првиот Европски квиз на парите.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close